رسیدن به هر آرزویی؛ شدنی و ممکن است

 

 

ممکن است آرزویی داشته باشید که فکر کنید این آرزو شدنی نیست یا حداقل غیر ممکن است که این آرزو برای شما برآورده شود. مثلا ممکن است آرزو داشته باشید که دکتر شوید اما فکر می کنید که شما با این حافظه ضعیف و این تنبلی کجا و دکتر شدن کجا؟ ممکن است آرزو داشته باشید پولدار شوید اما با خود می گویید من بدبخت فقیر و بی پول کجا و پول دار شدن کجا؟

راستش را بخواهید من هم دقیقا مثل شما فکر می کردم. من شش سال از لاغری رنج می کشیدم و با خود می گفتم: من لاغر مردنی کجا و تناسب اندام کجا؟ من لاغر مردنی کجا و باشگاه پرورش اندام کجا؟ من گناهکار کجا و دیدن عالم غیب کجا؟ اما با اطمینان و ایمان کامل به شما می گویم: برآورده شدن هر آرزویی در این جهان شدنی است.

زمانی بود که انسان هایی آرزو داشتند پرواز کنند و دیگران می خندیدند و می گفتند: انسان کجا و پرواز کجا؟ مگر انسان پرنده است؟ دیوانه شدید؟ اما امروز می بینیم که انسان با وسایل مختلفی پرواز می کند. آنقدر بالا می رود که به کره ماه می رسد. تا همین سی سال پیش انسان هایی آرزو داشتند که هنگامی که با هم تلفنی حرف می زنند بتوانند تصویر همدیگر را ببیند و دیگران می گفتند: تلفن زدن کجا و دیدن طرف مقابل پشت تلفن کجا؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟؟ اما امروز این آرزو به حقیقت پیوسته است.

زمانی که آقای اچیچ که نه دست دارد و نه پا؛ افسرده شده بود و با خود می گفت: آیا می شود من روزی زن بگیرم؟ آیا می شود من روزی کاری پیدا کنم؟ بله . چند سال گذشت و او هم توانست سخنران شود و هم با شخص مورد علاقه اش ازدواج کند.

زمانی که خانم میترا فرازنده معلول به دنیا آمد و پا نداشت و دستان بسیار کوچکی داشت و حتی نمی توانست بنشیند با خود گفت: آیا می شود روزی بیاید که من بتوانم کاری انجام بدهم؟ آیا می شود روزی که من برای پدرو مادرم خانه بخرم؟ بله. چند سال گذشت و این خانم توانست با همان دستان معلول کوچکش قلاب بافی کند و عروسک هایی بسازد. آن ها را بفروشد و با پول آن ها برای پدر و مادرش خانه بخرد.

وقتی که آقا اسماعیل معتاد شده بود و از شدت خماری و بی پولی روی زمین چهار دست و پا راه می رفت و داخل آشغالدانی ها دنبال غذا می گشت با خود گفت: آیا می شود روزی بیاید که من اعتیاد را ترک کنم و مثل یک آدم عادی زندگی کنم؟ چند سال گذشت و اکنون اسماعیل آقا اعتیادش را ترک کرده است . ازدواج کرده است و زندگی خوبی دارد.

وقتی در این جهان می شود انسان پرواز کند و می شود یک فقیر پولدار شود و می شود یک نفر بدون دست پا ازدواج کند و می شود شخص معلولی برای پدر و مادرش خانه بخرد و می شود اعتیاد را ترک کرد؛ پس من با اطمینان کامل می گویم هر آرزویی داشته باشید می توانید به آن برسید.

مهم نیست امروز در چه جایگاهی هستید. مهم نیست فقیر هستید بدبخت هستید کسی دوستتان ندارد معتاد هستید گناه کار هستید زندانی هستید یا تمام بلاهای دنیا سرتان ریخته است اینها مهم نیستند مهم این است که می شود از تمام این بدبختی ها خلاص شوید و به هر آرزویی که اراده کنید برسید.

 

معنوی و ثروتمند باشید

علیزاده

مطالعه بیشتر