درباره ما

 
با سلام و درود

واحد فرهنگی نشر دیجیتال ثروتجویان در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) به ثبت رسیده است.شماره ثبت ۵۰/۸۹۹۵
هدف این سایت ، تولید و انتشار محتوا در قالب های مختلف دیجیتال و با موضوعات ثروت، موفقیت و کارآفرینی می باشد.

درباره استاد سید علی اکبر علیزاده:
حدود بیست سال پیش، من بسیار افسرده ،لاغر ،ناامید ،خجالتی و ناموفق بودم.آنقدر  زجر  می کشیدم که تصمیم گرفتم به زندگی ام پایان بدهم؛ اما دقیقاً در همان لحظه ای که می خواستم به زندگی ام پایان بدهم این جمله از آنتونی رابینز ، زندگی ام را متحول کرد: ((ما می توانیم زندگیمان را تغییر بدهیم و آنچه را که    می خواهیم و به دنبال آن هستیم به دست آوریم.)) بنابر این من به دنبال آنچه که می خواستم رفتم تا آن را به دست آورم .
 من با تلاشی خستگی ناپذیر در باشگاه پرورش اندام ،در مدت چهار ماه ،حدود پانزده کیلو وزنم را اضافه کردم. معلّم و مدیر مدرسه شدم. روحیه ام را تغییر دادم و آنچه را که  می خواستم به دست آوردم و شاد، خوشبخت و پرانگیزه به زندگی ادامه  دادم.
پس از آن که خودم به موفقیت و شادی رسیدم تصمیم گرفتم تا به مردم کمک کنم تا آن ها هم در زندگی رنج نکشند و موفق و شاد زندگی کنند .هنگامی که این تصمیم را گرفتم فهمیدم  بزرگترین مشکل مردم، مشکل مالی است؛ اما من با دانش و درآمدی که داشتم توان حلّ مشکلات مالی مردم را نداشتم؛  بنابراین تصمیم گرفتم تا دانش مالی و موفقیت مالی را نیز به دست آورم.
من بیش از سیصد کتاب درباره ثروتمند شدن خواندم . باور های مالی ام را تغییر دادم. قانون جذب را به کار گرفتم. مغازه زدم. زمین خریدم. کسب و کار راه انداختم. سایت زدم؛ اما نه تنها با این کارها به موفقیت مالی چشمگیری دست پیدا نکردم بلکه دائم شکست می خوردم. شکست، شکست و شکست. تا اینکه سرانجام؛ این جمله از رابرت کیوساکی وضعیت مالی ام را متحول کرد:
 ((اگر می خواهید به موفقیت مالی برسید باید روش مخصوص خودتان را پیدا کنید))
من پس از سال ها تحقیق و تجربه، توانستم روش های زیادی برای موفقیت مالی کشف کنم. من روش مخصوص خودم را نیز کشف کردم و ظرف یکسال توانستم سرمایه ام را چند برابر کنم.
من، زندگی، درآمد و حتی سرنوشت انسان های زیادی را با دانش خود تغییر داده ام و اکنون در این سایت دانش مالی ام را در اختیار تمام کسانی قرار می دهم که از مشکلات مالی، رنج می برند.
این سایت فایده های زیادی دارد از جمله:
 • یاد می گیرید پول زیادی به دست آورید و با آسایش بیشتری زندگی کنید.
 • یاد می گیرید روش های درست زیادی برای پولدار شدن وجود دارد.
 • روش مخصوص خودتان را پیدا می کنید تا زودتر به آزادی مالی برسید.
 • مطالب این سایت شما را از بسیاری از شکست های مالی نجات می دهد و باعث می شود دچار بحران مالی نشوید.
 • در این سایت مشکلات راه پولدار شدن را می شناسید و راه حل مقابله با آن ها را یاد می گیرید.
 • یاد می گیرید با تلاش کمتر پول بیشتری به دست آورید.
 • یاد می گیرید در هر سنی می توانید پولدار شوید.
 • متوجه می شوید وقتی آدم هایی که بی پول تر از شما بوده اند و توانسته اند پولدار شوند شما هم انگیزه می گیرید که می توانید پولدار شوید.
 • یاد می گیرید چگونه از شکست به موفقیت برسید.
 • یاد می گیرید زندگی بهتری برای خودتان بسازید.
 • یاد می گیرید بر ترس و تنبلی غلبه کنید.
 • و امیدوارم مطالب این سایت شما را به خداوند(ج) نزدیک تر کند.

معنوی و ثروتمند باشید.
 
علیزاده
نویسنده کتاب تمام روش های پولدار شدن
نویسنده کتاب سود بیشتر با فروش بیشتر